CHERNOBYL PUNCH FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CHERNOBYL PUNCH FORUM

SVAKI ADMIN SERVERA JE DUZAN DA SE REGISTRUJE NA FORUM! AKO ZELITE DA PRISTUPITE NASEM CHAT-U REGISTRACIJA JE OBAVEZNA. IP --- Public 193.104.68.46:27045 i COD Mode 176.57.142.154:27030
 
HomeADO admin off. Neznam zasto si mi slikao ekran I_icon_mini_portalLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 ADO admin off. Neznam zasto si mi slikao ekran

Go down 
3 posters
АуторПорука
Pr0digy
Admin



Posts : 4
Join date : 16.02.2015

ADO admin off. Neznam zasto si mi slikao ekran Empty
ПорукаНаслов: ADO admin off. Neznam zasto si mi slikao ekran   ADO admin off. Neznam zasto si mi slikao ekran I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 9:40 pm

ADO admin off. Neznam zasto si mi slikao ekran 25sv3aq
Назад на врх Go down
wallen.awpp

wallen.awpp


Posts : 4
Join date : 16.03.2015
Location : Srbija, Subotica

ADO admin off. Neznam zasto si mi slikao ekran Empty
ПорукаНаслов: Re: ADO admin off. Neznam zasto si mi slikao ekran   ADO admin off. Neznam zasto si mi slikao ekran I_icon_minitimeWed Mar 18, 2015 9:19 am

Jel imas samo ss od bana ili je napravio vise ss-ova? Na ovo ss po meni si cist, sacekaj ostale admine da se jave
Назад на врх Go down
x[T]Remme =)
Admin



Posts : 25
Join date : 09.02.2015
Age : 23

ADO admin off. Neznam zasto si mi slikao ekran Empty
ПорукаНаслов: Re: ADO admin off. Neznam zasto si mi slikao ekran   ADO admin off. Neznam zasto si mi slikao ekran I_icon_minitimeWed Mar 25, 2015 7:41 pm

CIST JE ALI KOMANDE NE SME DA SE KORISTE NAD ADMINIMA! Samo moze da se slika ekran ako ne zeli da da ss obratite se meni ili Nexusu
Назад на врх Go down
Sponsored content





ADO admin off. Neznam zasto si mi slikao ekran Empty
ПорукаНаслов: Re: ADO admin off. Neznam zasto si mi slikao ekran   ADO admin off. Neznam zasto si mi slikao ekran I_icon_minitime

Назад на врх Go down
 
ADO admin off. Neznam zasto si mi slikao ekran
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Wild slikao ekran,nije fotosop :D
» Nije fotosop,ekran mi je slikao Dzonza Bronza
» Molim da mi se vise ne slika ekran,dao sam 10 ss-ova :D
» Ovde mozete pogledati admin komande.

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
CHERNOBYL PUNCH FORUM  :: Zahtev za unban. COD MOD.-
Скочи на: